Lijst Prinskandidaten

 

Jaar     Kandidaten (alfabetisch) - Figuur - Gesteund door - Stemmen

 

1972  Neyrinck Laurent - Père Camembert

-

1973  Maes Urbain - Robin Hood

-

1974  Baeckelandt Jacques - Pierrot Basketbalclub/NCMV  

1974  Coopman Vincent - Sheriff Individueel

1974  Flamez Georges - Vlaswerker - KSA/NCMV

1974  Folens Dirk - Cowboy - Individueel

1974  Gheysen Pol - Postzegel - Postzegelkring/Sursum Corda  

1974  Hanssens Luc - Musketier - Volleybalclub/NCM

1974  Holvoet Lieven - Cowboy - Individueel

1974  Macco Willy - Arabier (met baard] - MJA

1974  Maes Geert - Chaplin Studenten - Moeder Gullegemse

1974  Meyfroit Hendrik - Arabier - Jeugdclub Toeternietoe

1974  Pattyn Gilbert - Middeleeuws soldaat - Schuttersclub St. Barbara

1974  Soenens Frans - Miss Minivoetbal - Minivoetbal Gullegem

1974  Van Craeyveld Jean-Pierre - Neptunus - Duikersclub Neïriden

1974  Vanfleteren Etienne - Boerke Naas - WTC Remmerietrappers

-

1975  Allegaert Frans - Student - Onderwijzend personeel

1975  Avijn Filip - Freule - Kobbegat

1975  Demuyzere Hubert - Clown - Remmerietrappers

1975  Devriendt Rik - Soldaat - Moeder Gullegemse

1975  Van Craeyveld Jean-Pierre - Pastoor - Duikersclub Neïriden

1975  Vansteenkiste Marc - Nar - Schuttersclub St. Barbara

-

1976  Compernolle Jean-Claude - Lamme Goedzak - De Lustige Slijters

1976  Demuyzere Hubert - Coureur - Remmerietrappers

1976  Gheysen Paul - Kozak - Basketbalclub

1976  Lebon Geert - Clown  Café De Wegwijzer

-

1977  Corion Jean-Pierre - De visser - Vissersclub LVD - 89

1977  Dejaeghere Guido - Kozak - 68

1977  Deryckere Luc - Witte van Zichem - Samandus volley - 105

1977  Derveaux Serge - Fakteur - De Post - 245

1977  Gheysen Pol - Baby - Postzegelclub - 30

-

1978  Deryckere Luc - Charly Chaplin  Samandus volley - 491

1978  Deschamps Luc - Den Dikken - 364

1978  Rots Richard - Wijkburgemeester - Kweke Wevelgem - 66

1978  Vanhie Etienne - Matroos - Volkshuis - 271

1978  Vanoost William - Clown - De Bond - 98

-

1979  Desmet Jean-Pierre - Onbekende soldaat - 22

1979  Devos Rik - Pastoor Munte - 334

1979  Lefever Frans - Polllentierke - De Bondtrappers - 238

1979  Neve Marnix - Witte - 377

1979  Valcke Franky - Peppi - 193

-

1980  Coeman Noël - Boer - Brandweer - 151

1980  Joye Rik - Viking - 621

1980  Picquart Jean-Pierre - Professor Picar - 204

1980  Tassaert Franky - Hardy - 84

-

1981  Heernaert Willy - Zingende Cowboy - 97

1981  Langedock Lucien - De Sukkelaar - Moorsele

1981  Reulens Eddy - Harlekijn - De Post - 400

1981  Vandemoortele Rudy - Boerke Naes - De Klokke

1981  Voorjans Freddy - Fliep Fluitketel - LVD Vissersclub

-

1982  Dekimpe Luc - Pompierke - Brandweer - 326

1982  Depuydt José - Arlekino - KWB - 328

1982  Dewispelaere Bernard - Clochard - 116

1982  Vandendriessche Etienne - Tiroler - Muziek De Waere Vrienden - 350

1982  Willems Ludo - Pensejager - St. Barbara - 114

-

1983  Compernolle Jean-Claude - Dorstige slijter - De Klokke/Lustige Slijters - 251

1983  Couckuyt Firmin - Pipo de clown - Brandweer - 475

1983  Deschaeck Ronny - Bakker Ronny - 146

1983  Joye Rik - Tarzan - 92

1983  Langedock Lucien - Sukkelaar - Moorsele - 94

-

1984  Deschaeck Ronny - Edelbakker - 416

1984  Roels Franky - Cid Cactus - 405

1984  Vanneste Guy - Kroegbaas - 671

1984  Verscheuren Hendrik - Witten v. Gullegem - Ter Walle - 108

-

1985  Compernolle Jean-Claude - Cafésportman - De Klokke

1985  Coopman Freddy - Radiopiraat

1985  Demuynck Luc - Willem den bard

1985  Vandorpe Luc - Viking

1985  Vanneste Mario - Marktkrame

-

1986  Coopman Freddy - Juul Kabas - 60

1986  Delombaerde Lieven - Lustige pierlampetter - 369

1986  Deschamps Franky - Gekke voetballer - 84

1986  Warlop Dirk - Schieterke - Schuttersclub St. Barbara - 143

-

1987  Coopman Freddy - Buschauffeur - 133

1987  Huyghebaert Johny - Clochard - 292

1987  Quidousse Paul - Muzikantje - Muziek Middenstand - 106

1987  Vandemoortele Rudy - Boerke Naes - 303

-

1988  Depuydt Fabian - Turre van Rio - De Klokke, KSA 420

1988  Tandt Geert - Bloazerken - Muziek Middenstand - 289

1988  Vandorpe Luc - Boerken - 170

-

1989  Debal Guillaume - Vlaswerker - 237

1989  Desmedt Karel - Charle lampe - 27

1989  Hanssens Diederik - Steven de coureur - Gouden Bank - 373

1989  Seys Thierry - Gullegemse André - De Klokke, KSA 490

1989  Warlop Jacky - Forelvisser - (vervanger Geert Verscheuren)

-

1990  Deschamps Franky - Het lustig biervat - 82

1990  D'Haene Jacques - Pinokio - ’t Pleintje - 74

1990  Seynaeve Robrecht - Robbe Boullie - 432

1990  Warlop Jacky - Lucky Luke - 252

-

1991  Catteeuw Mike - De friette - 92

1991  Deraeve Marnix - Boogschutter - 188

1991  Toebaert Mario - Père Camembert - KSA - 229

-

1992  Coopman André - Bokseur - 203

1992  Debal Guillaume - Juul Kabas - 133

1992  Blondeel Daniël - Stationschef - 18

1992  Seys Gery - Facteur - De Klokke - 471

-

1992  Coeman Rahma - de Nar

1992  Cottyn Heidi - Bessy Turf - Karabijnschutters

1992  Degryze Patsy - ’t Scholierke - 196

1992  Six Carine - Moeder Overste - Kwadries - 163

1992  Wybo Nathalie - ‘t Rap helpsterke - Basketbal - 174

-

1993  Blondeel Daniël - Stationschef - 31

1993  Seys Franky - Schutterke - St. Barbara - 139

1993  Vandenborre Jean-Claude - Soldaat Claude - 105

1993  Vanneste Karel - Caliméro Kerel - De Klokke, KSA 266

-

1994  Blondeel Daniël - Zeekapitein - 34

1994  Cottyn Geert - Cowboy - 111

1994  Marreel Luc - Duivenmelker - 87

1994  Seynaeve Rik - Taxichauffeur - 44

1994  Vandenberghe Dominique - Robot - 379

-

1995  De Caesteker Christophe - Eddie Wally - 217

1995  Dewispelaere Danny - Willem Vermandere - 87

1995  Gerard Jean-Louis - Goochelaar - De Klokke - 75

1995  Vandenbulcke Hans - Postbode - KWB - 41

-

1996  Ballois Franky - Kamiel Spiessens - 236

1996  Stroobandt Paul - Strauss I - 44

1996  Vercruysse David - Metserke - SK Gullegem - 112

1996  Verscheuren Patrick - Militair - De Klokke - 245

-

1997  De Jode Franky - Spiessens - 69

1997  Gurdebeke Kristof - Koekoek Kurkel - KSA - 367

1997  Stroobandt Paul - Rosa en Modest - 174

-

1998  Baert Wim - Zuster Vaseline - 61

1998  Seys Andy - Turre de Snufbout - KSA - 241

1998  Stroobandt Paul - Boma - 234

-

1999  Six Nico - Disco Six - KSA - 200

-

1999  Claeys Shirley - Meter Valium - Kwadries - 73

1999  Vandoorne Sandra - ’t Muzikantje - 26

-

2000  Seynaeve Tony - de Vuile Jeanetten - St. Barbara - 188

2000  Soubry Vincent - de Vuile Jeanetten - St. Barbara

2000  Willems Ludo - de Vuile Jeanetten - St. Barbara

2000  Iserbyt Wouter - Mik & Mak en Mon - KSA - 206

2000  Decock Tim - Mik & Mak en Mon - KSA

2000  Lefevre Benoit - Mik & Mak en Mon - KSA

2000  Hostyn Marnik - Vriendengroep -17

2000  Baert Lieven - Vriendengroep

2000  Baert Wim - Vriendengroep

-

2001  Casier Pieter - Ronny P. King - KSA - 379

2001  Clarysse Jonathan - Joe aus Tirol - 117

2001  De Jonghe Fréderic - CIF’ke (Carlsberg In Fles) - BBC - 194

-

2002  Deltour Bram - Mic Mac Bram Pudding - Chiro - 230

-

2003  Clauws Brecht - Brecht Flintstone - +13 Werking - 460

2003  Nuytten Nico - ’t Lam Gods - St. Barbara - 69

2003  Werbrouck Wim - Willempie - Café De Middenstand - 284

-

2004  Catteeuw Ringo - Ringo de Janeiro - De Middenstand - 268

2004  Goethals Mike - Firmin Crets - Reserven Wevelgem City - 160

2004  Rogolle Christof - Bolle - ‘t Kaffee - 199

2004  Verfaillie Bruno Robin Hood - +13 Werking - 412

-

2005  Cloet Jorre - Aerobix Dramix - KSA - 261

2005  Cottyn Christ - Frans Brauer - ’t Belgiekske - 188

2005  Desmedt Angelo - Smedtje Carnaval - BBC - 49

2005  Toebaert Mario - De Boskabouter - De Klokke - 80

-

2006  Accou Jan - Indiana Jean - Scouts 198

2006  Dejans Henk - Cowboy Henk  Café Trefpunt  240

2006  Martin Pieter - Bubba & Co - KSA - 330

-

2007  Hovelaque Cedric - Right Said Cete KSA - 336

2007  Vandaele Kenny - Kenny Ryan - Zabbereirs - 246

2007  Vandenbulcke Noël - Koordedraaier - Café Trefpunt - 82

2007  Vandekerkhove Thomas - Bakkie Chiro - 66

-

2008  Hinnekens Hans - Hansy Kuiper - 30+ vrienden, Scouts - 375

2008  Van Landuyt Mathieu - Thor Skamelson - KSA - 130

2008  Van Nieuwenhuyse Gianni - De heiligen elektrieker - Wijk ter Walle  160

-

2009  Casteele Tom - Spikey Hazes - KSA - 353

2009  Dedeyne Chris - ‘t Kieken - Café Trefpunt  66

2009  Tassaert Jurgen - Cupido - Café Gouden Bank - 105

2009  Vanhaverbeke Kenny - Fonzie - Scouts 159

-

2010  Hellebuck Nico - Sefke de facteur - Café Gouden Bank - 692

2010  Werbrouck Wim - Billy Durf - Bockor Café - 359

-

2011  Caes Arne - Onnozel Manneke - +13 Werking - 231

2011  Deswarte Glenn - de Beenhouwer - Café The Bottle 89

2011  Vandewalle Nicolas - Muhammed Wally - KSA - 432

-

2012  Deswarte Glenn - Antoon - Café The Bottle 345

2012  Tubaert Björn - Tuby Turbo - Café Den Osse 117

2012  Vandekerkhove Thomas - Aka BA Barakkie - Chiro - 138

-

2013  Gevers Bart - André Van Duin - De Sporthalle, Ping pong - 113

2013  Hoste Danny - Urbanus - Gouden Bank - 408

2013  Soubry Jellis - Bailey's - De Bottle - 234

-

2014  Behaeghe Michael - Pruike Sommers - FC Gullegem - 171

2014  Thermote Thomas - Ding-Dong ’t Pompierke - KSA, Den Osse - 467

2014  Vanwynsberghe Nico - DJ Prico - De Klokke - 113

-

2015  Moenens Glenn - Kuifje - Gouden Bank - De Moat'n - 590

2015  Thermote Michiel - SOS Michiel - KSA, Den Osse - 313

-

2016  Dupont Nico - Indiana Jones - PAR8 - 90

2016  Herman Stijn - Jan Klaassen - Kon.Harmonie St.Cecilia - 459

2016  Martin Simon - Super Mario Bros - KSA, Den Osse, Jeugdfeesten 562

-

2017  Descheemaeker Tom - Cowboy Tom - Den Osse - 376

2017  Verstraete Vincent - The Bodyguard - Gouden Bank, Keuvelcafé Olympia - 415

-

2018  Van Landuyt Mathieu - Kapitein Iglo

2018  Coopman Mathieu - Mr. Chiquita

2018  Debrabandere Maxim - André Hazes

-

2019  Dewaegenaere Frank - Kabouter Klus - 202

2019  Thermote Michiel - Michiel Bond 004 - 587

2019  Himpe Davy - Kiekeboe - 290

-

2020  Frank Dewaegenaere - Vader Abraham

2020  Stef Masschelein - Stef Stuntpiloot

2020  Hans Deceuninck - Hansi aus Tirol

Terug naar historiek

 
 
 
Kinderprinsenparen

1975

Knolleke en Bolleke of Kok en Keukenpiet, Karl (6 jaar) en Krist (7 jaar) Soubry, twee zonen van Georges en Odette Demeulemeester uit de Dreef ter Winkel 53.

1976

Hollywoodfilmstarparade Jan Douchy (6 j.) zoon van Paul en Greta Cottenie en Kathy Claus (5 j.) dochter van Michel en Greta Douchy, Beekstraat 30.

1977

Boer en Boerinnetje Diego Deduytschaever (6 j.) zoon van Freddy en Arlette Lebon, Hugo Verriestlaan 32 en Cindy Vansteenkiste (4 j.) dochter van Michel en Monique Lebon, Vijverlaan 56.

1978

Hollands boertje en boerinnetje Tom Derveaux en Maggy Neyrinck.

 

1979

Spaans koppeltje Fréderic Hugelier (3 j.) zoon van Henri en Rosa Vanhoutte, Kerselarenlaan 2 en Petra Descheemaecker (4 j.) dochter van Eddy en Edith Folens, Kerselarenlaan 3.

 

1980

Ridder en Jonkvrouw Geert Macco (6 j.) zoon van Lucien en Linda Debuscherre Wallekouter 24 en Ilse Verbeke, (6 j.) dochter van Lucien en Monika Huysentruyt Wallekouter 15.

1981

Chineesje en Nar Marika Holvoet (3,5 j.) dochter van Walter en Lut Decoene en Joke Seynaeve, (4 j.), dochter van Achiel.

1982

Kaboutertjes Evelyne Vyncke dochter van Hubert en Liliane Velghe en David Vyncke zoon van Chris en Marleen Vanbiervliet. Beide 6 jaar.

1983

Twee kleine negertjes Joke Seynaeve (5 jaar) dochter van Johnny en Nicole Dejonghe, K.Cardynlaan 21 en Jeroen Decouttere (6 jaar) zoon van José en Hilde Deblauwe, Ballingstraat 131.

1984

Chinees koppeltjeTamara Dekimpe dochter van Luk en Dimitri Neve zoon van Eric.

 

1985

Prins en prinsesje Jeffry Nuyttens en Joany Faes.

 

1986

Hollands boer en boerinnetje Delphine en Daphne Pattyn, Schoonwater 10.

 

1987

Maharadja en Prinses De zusjes Daphné en Delphine Pattyn (dezelfde van ‘86).

 

1988

Chinese soldaatjes Tine Cardoen (5 j.) dochter van Frans en Christine Seynaeve, Meiweg 13 en Stijn Vuylsteke (5 j.) Kwadestraat 142.

 

1989

Vogelverschrikkertjes Maarten (4 j.) en Lieselot (2 j.) Noppe, kinderen van Jozef en Els Hugelier (Ter Elst 11).

 

1990

Lieve Beertjes Elien Quartier dochter van Patrick en Carine De Vierman Pijplap 7 en Senne Gheysen zoon van Lieven en Christine Van Moerkerke Pijplap 27.

1991

Sesamstraat-figuurtjes Astrid Mulnard dochter van Marc en Haemers Katrien, Bissegemstr. 265 en Kevin Devieuw zoon van Lieven en Vandoorne Viviane Kon. Fabiolastraat 41.

1992

Mickey & Minnie Mouse Jency Dejans Nekkerplas 11 en Lien Dinnecourt Wallekouter 35.

 

1993

Eekhoorntjes Knabbel en Babbel Gert-Jan en Sarah Mathijs, zoon en dochter van Robin en Heidi Seys.

1994

Mini-clowns de 2-jarige Romien Vandenbulcke d.v. Christ en Cathy Patyn, Oude Ieperstraat 49 en de 4-jarige Lore Seynhaeve d.v. Stefaan en Lieve Deboosere, Eikenstraat 26 Wevelgem.

1995

Dinosaurusjes Gert-Jan (5 j.)en Sarah (4 j.) Mathijs, zoon en dochter van Robin en Heidi Seys.

 

1996

Assepoester en haar Prins Romien Vandenbulcke (3,5 j.) dochter van Christ en Cathy Patyn, Oude Ieperstraat 49 en Sander Lefever (3,5 j.), zoon van Gerdy en Veerle Glorieux, Dreef ter Walle 67.

 

1997

Micky en Minnie Mouse Kasper Coopman (2,5 j.) z.v. Bart en Hilde Biesbrouck

en Anthea Porte (3,5 j.) d.v. Rino en Petra Coopman.

 

1998

Bietjes Ewout Wylin (4 j.) zoon van Stefaan en Corry Vaniseghem, Vierschaarstraat 9 en Ibrich Quidousse (4 j.) dochter van Pieter en Els Otté, Kerkstraat 28.

1999

De ‘beertjes’ Florence en Laurent Lecoutere (3 jaar), tweeling van Philip en Cottyn Isabelle Kon. Fabiolastraat 109

 

2000

Twee meisjes als Minnie Mousse Ibrich Quidousse (6 j.) dochter van Pieter en Els Otté Kerkstraat 28 en Elisah Vandewalle (4 j.) dochter van Freddy en Caroline Bourgois, Klijtstraat 3,

2001

Heksjes Alycia Macco dochter Aldo en Anneke Vancraeyveldt en Lynn Decroix dochter van Kurt en Nancy Eeckhout Plaatsweg 63.

2002

Prinsesjes De tweeling Julie & Charlotte Decavele dochters van Koen en Toye Inge Vlaskapelstr. 10.

 

2003

Piratenkoppel Parmentier Gilian (25-4-1997) en Jonah (5-5-2000) zonen van Bart en Belinda Deryckere Hugo Verriestlaan 92.

 

2004

Clowns Mel en Daan Louage (tweeling 19-sept 2000) dochter en zoon van Peter en Griet Seynaeve Pijplap 23.

 

2005

Egyptische Farao’s Ulrike Vandermersch dochter van Pascale en Hannelore Carlu Pereboomhof 72 en Tjörven Deschamps zoon van Ignace en Cindy Seys Dorpsplein 2.

2006

Feeën De tweelingzusjes Katrien en Kristien Bondarenko dochters van Yakov en Yelena, Jan Sabbestraat 17.

 

2007

Edelknaap en Hofdame Milan Witdouck zoon van Kurt en Masselus Charline, Processieweg 50 en Stéphanie Devos dochter van Frederik en Lepercq Els Processieweg 46.

 

2008

Smurf en Smurfin Rune Deserrano zoon van Diego en Ingeborg Ooms, Paul Van Ostayenstraat 6 en Emmy Ooms dochter van Anthony en Stefanie Verru, Kleine Ieperstraat 151.

 

2009

Indiaantjes Hannes Cuvelier (16-4-2004) zoon van Carl en Siska Deltour, Bankstraat 21 en Febe Cuvelier (14-5-2004) dochter van Koen en Severine Wylin, Pereboomhof 22.

 

2010

Zorro & Signorita Jasper Nulens (10-8-2005) zoon van Federique en Liesbeth Devaere, Peperstraat 31 en Zita Bekaert (8-11-2005) dochter van Bruno en Bianca Dejaeghere, Steegje 4.

 

2011

Robin Hood & Hemelbeestje Yaron Lemaire (23-5-2006) zoon van Jurgen en Sabrina Versyck, Schoonwater 3 en Sarah Vanackere (29-9-2006) dochter van Ignace en Ilse Malliet, Schoonwater 40.

 

2012

Ridder & Prinses Lennert Vuylsteke (12-2-2006) zoon van Kristof en Inneke Staelens, Kon.Fabiolastraat 117 en Sam Coucke (25-4-2006) dochter van Mario en Isabel Vanhie, Beekstraat 34.

 

2013

Chocomouskes Seppe De Bruycker (7-1-2010) zoon van Wim en Karen Gheysen, Sin-Amandusdreef 18 en Aude Clauws (7-8-2009) dochter van Brecht en Elissa Stove, Pereboomhof 72.

 

2014

Sneeuwman en Sneeuwvrouw Jaan Soubry (31-3-2010) zoon van Tim en Nele Verstraete, Pijplap 11 en Lise Cruycke (23-12-2008) dochter van Jan en Lieve Verhulst, Driemasten 57.

2015

Kauwgumballenautomaat Thore Desmedt (9-11-2010) zoon van Frederik en Leigh Lauwers, Kwadestraat 109 en Nora Catelin (2010) dochter van Sonny en Annelies De Loof, Burg. Lesaffrestraat 2 Moorsele.

2016

De Napoleons Seppe (7-1-2010) en Camille (13-8-2012) De Bruycker, zoon en dochter van Wim en Karen Gheysen, Sin-Amandusdreef 18.

2017

Prinsesjes Nelle Vandenheede (16-2-2013) dochter van Stijn en Maaike Baert, Mellestraat 388 Heule en Nore Mestdagh (11-9-2012) dochter van Bart en Sanne Depuydt, Beekstraat 32.

2018

Luchtballonnetjes Camille De Bruycker (5 jaar), dochter van Wim en Karen Gheysen en Mats Desloovere (3 jaar), zoon van Gieljan en Sarah Mathijs.

2019

Kippetjes Tuline Defieuw (06-05-2016), dochter van Kevin en Eefje Verstraete (Hendrik Consciencestraat 31) en Ella Geldhof (12/01/2016), dochter van Sander en Annelies Vandyck (Schoonwater 87).

 

2020

Vic (12-06-2015) en Tess Vandenbussche (13-10-2016), zoon en dochter van Bram en Deborah Wullaert (Torrestraat 170).

Terug naar historiek

 
 
Seniorenparen

 

1980

Bertha Douchy vr. Gerard Cuvelier Bissegemstraat 159 en Georges Maes Bergelen 22.

 

1981

Dejaeghere Zoë w. Hilaire Seynaeve Kwadestraat 32 en Crabbe Camiel (95 j.) Poststraat 25.

 

1982

Luciene Debackere w. Vandenbroucke A.Rodenbachlaan 62 en Maurits Vandoorne Plaatsweg 8.

 

1983

Van Herp Agnes vr. Bertram André Oude Ieperstraat 45 en Vanhee Valeer Grote Ieperstraat 132.

 

1984

Yvonne Vandeputte vr. Michel Rasson Bankstraat 26 en Achiel Decroubele Dreef Ter Walle 10.

 

1985

Suzanne Vanoverberghe w. Compernolle Beukendreef 4 en Gerard Lutin Beukendreef 6.

 

1986

Damman Paula vr. Heernaert Michel Wevelgemsteenweg 111 en Jules Braekeveld.

 

1987

Paula Demeugere vr. Verstraete Jacques Bissegemstraat 139 en Albert Deleu Kwadestraat 39.

 

1988

Clara Lainez vr. Delombaerde Maurits Oudstrijderslaan 19 en Marcel Cottyn Burg. Ponseelelaan 6.

 

1989

Clara Couckuyt vr. Cottyn Marcel Ballingstraat 90 en Gerard Deroo Heulestraat 109.

 

1990

Germaine Despiere vr. Verscheure Kwadestraat 78 en André Vancoillie Klijtstraat 43.

 

1991

Jeannette Decroubele vr. Cottyn Werner Kwadestraat 26 en Jules Catteeuw Klijtstraat 28.

 

1992

Mariette Doornaert vr. Plets Gerard De Voetweg 19 en Marcel Azou Guido Gezellelaan 44.

 

1993

Germaine Noppe w. D'Haene Michel Bouwstraat 6 en Edmond Verschaeve Kwadestraat 127.

 

1994

Godelieve Noppe w. D'Haene Georges Roeselarestraat 44 en Jules Catteeuw Klijtstraat 28.

 

1995

Clara Vanhalst w. Pottie Maurits Kerkstraat 9 en Jacques Belpaire Processieweg 35.

 

1996

Paula Seynhaeve mv. Vanoost Maurice Binnenhof 6 en Remi Martin Aardappelhoek 6.

 

1997

Jeannette Decroubele vr. Cottyn Werner Plaatsweg 18 en Palmer Dekyvere Hondschotestraat 186.

1998

Agnes Nachtergaele vr. Verscheuren Daniel De Wandeling 7 Sylvère Crabbe De Wandeling 32.

 

1999

Gabrielle Hanssens w. Vandamme Jules Kwameers 2 en Leon Van Thomme Poststraat 44.

 

2000

Jeannette Decroubele vr. Cottyn Werner Plaatsweg 18 en Fernand Steenhuyse Wallekouter 14.

 

2001

Simona Vandekerckhove w. Seynaeve Leo Bilgenboom 6 en Werner Seynaeve Pijplap 1.

 

2002

Monique Raes Kerkstraat 10/6 en Michel Vermeersch De Wandeling 36.

 

2003

Monika Vandeghinste vr. Werner Seynaeve en Firmin Depuydt Dwarsweg 41.

 

2004

Laurette Maseure w. Asseau Lucien Schuttershoflaan 46 en Hendrik Verscheuren Vijverlaan 23.

 

2005

Monique Holvoet vr. Depuydt Firmin Dwarsweg 41 en Daniël Mestdagh De Knok 31.

 

2006

Annie Debrauwere w. Desimpelaere Etienne Wallekouter 16 en Remi Martin Aardappelhoek 6

 

2007

Rosa Scherpereel w. Dewaele Dirk Kwadestraat 109 A en Frans Phyfferoen Dreef Ter Walle 12.

 

2008

Rosa Stove vr. Goussaert Jean-Pierre Kwadestraat 93 en Adhemar Dejaeghere Bissegemstraat 19/2.

 

2009

Georgette Vanwynsberghe Bilgenboom 7 en Joseph Dewolf Grote Ieperstraat 93.

 

2010

Lia Vanden Broucke, Torrestraat 154 en Jozef Boudewyn, Zevenkaven 9.

 

2011

Christiane Daels vr. Verscheure Roger De Wandeling 2 en André Vanhauwaert Kwadries 145.

 

2012

Nicole Deryckere w. Ryckaert Raymond Schoonwater 21 en Guillaume Wylin Zevenkaven 52.

 

2013

Rosa Scherpereel w. Dewaele Dirk Kwadestraat 109 A en Frans Phyfferoen Dreef Ter Walle 12.

 

2014

Nicole Deschamps vr. Hallaert Lucien Kerkstraat 5 en Willy Vanhoutte Ballingstraat 85.

 

2015

Gerarda Vermander vr. Demuynck Jean-Marie De Westakker 50 en William Vanoost Wallekouter 18.

 

2016

Rosa Scherpereel w. Dewaele Dirk Kwadestraat 109 A en Frans Phyfferoen Dreef Ter Walle 12.

 

2017

Bernadette Notebaert vr. Verstraete Etienne Omer Mulielaan 7 en Luc Deschamps Meiweg 17.

 

2018

Philippe Vanwynsberghe en Martine Lepere.

 

2019

Josiane Callens Kerkstraat 2 bus 0102 en Ronny Verroken Lage Kouter 58.

2020

Lucine Lapiere Ter Elst 19 en Dirk Vandekerckhove De Westakker 93.

Terug naar historiek

 
Carnavalsprijzen

 

Foto's 40 jaar stoet

Overzicht Carnavalprijzen 

1974

De ontginning v.d. Noordzee - Duikersclub De Nereïden

1975

Het leger raapt patatten - Basketbalklub

1976

Help ik verzuip - Volleybalklub Samandus

1977

Samandang Restoorang 'Tapping Boeda' - Volleybalklub Samandus

1978

Het kruid van Gullegem - Karabijnschutters

1979

Politiekorps van Elsene - KWB

1980

Na 30x50 jaar België en 3X1 fusie - Chiro

1981

Herbewapening - KWB

 

1982

Het telraam van de Orde - Bazaars

1983

Pipo - Brandweer

1984

De kapitein verlaat zijn schip - Kerselarenlaan

1985

De paus van pool tot evenaar - LVD Vissersklub

1986

Wedden dat dokter . . . - Kerselarenlaan

1987

Beter buiten dan achter de ruiten - De Smoeters

1988

Roza's AIDs-vrij personeel - Kerselarenlaan

1989

Eddy Wally in Las Vegas - Vermeulen & Co

1990

Kinderasiel bij Bill - Vermeulen & Co

1991

Crazy Circus - Vermeulen & Co

1992

Toeternietoe - Pijplapperkes

1993

HOERA ... E(U)ROP - KWB

1994

Tuut zei de trein ... - Chiro

1995

GAIA-protest - Reserven SK Gullegem

1996

Verhuis naar Marke - Vrienden van de Post

1997

Ons Vaderlands potje - 't Belgiekske

1998

Kabilanisme - Schuttersgilde Sint Barbara

1999

Keizer van China - Chiro

2000

Ode aan... de draaiende vlasser - KWB

 

2001

Memorandum - ’t Belgiekske

2002

Oele Boele Voodoo - Pijplapperkes

2003

Mes(t)kien - KWB

2004

Olympische Spelen (Groot) Wevelgem - 't Kaffee

2005

De Gullegemse Wellness Kliniek - Vriendenkring Brandweergroep Gullegem

2006

Peter met Meter - Heilige drievuldigheid

2007

Voor en na(weeën) - Familie Desmedt

2008

Tommeke 16+ - De Lustige Slijters

2009

De Gullegemse Wellness Kliniek - Vriendenkring Brandweergroep Gullegem

2010

To Bee Or Not To Bee - Les Amis Terribles

2011

Wie zoekt die vindt - Brandweer Gullegem

2012

Gulleheem Bastaards - Dirk & Filip

2013

Alles is relatief - Rue de la Colère

 

2014

Asterix en de oude KSA'ers - KSA Arbeid Adelt Gullegem

2015

Roolercoaster - d'Aperitievers

2016

De Gullegemse mis'n @ the love boat - De Moaten

2017

De moaten @ the movies - De Moaten

2018

Het nieuwe Noord-Koreaans leger - De Gullewappers

2019

Politieke kermis - De Gullewappers 

2020

Geen as meer in ons glas - De Gullewappers

 

Vlaskrooteprijzen

2018

Telkenjare erbij ('t Klokske) - De Heilige Tweevuldigheid

2019

Eentje om in te kaderen - +30

2020

Gullegem bekent kleur - De krachtpaSTers

 

Terug naar historiek

© 2020 Orde van de Vlaskapelle